Nie je pravda, že…

 • Šaty z požičovne sú pred vami požičané 5-6  krát….U nás tak max.2x a potom sú zaradené do výpredaja
 • Je potrebné si šaty začať hľadať minimálne 9 mesiacov pred svadbou… úplne stačí 4-6 mesiacov. Ak je potrebné šaty objednať, dodacia doba sú cca 3-4 mesiace, takže sa to stíha. Nestihnete výrazne zmeniť svoju konfekčnú veľkosť, takže nebudú potrebné veľké úpravy
 • Pokuty za poškodenie požičaných šiat sú vysoké.…u nás je to pri poškodení nad rámec obvyklého opotrebenia maximálne doplatenie rozdielu do kúpnej ceny šiat
 • Vo svete je prenájom šiat bežná služba.…nie nie je, vo svete sa svadobné šaty hlavne kupujú. Prenájom šiat na Slovensku je na ústupe, nevesty čoraz viac preferujú kúpu nových alebo už použitých šiat.
 • Vo výpredaji sú len staršie opotrebované šaty.…Nie, nie sú. Veľakrát tam skončia aj úplne nové šaty z poslednej kolekcie, za výhodné ceny.
 • Biela farba pristane každej neveste...nepristane, skôr sa to dá povedať o farbe ivory, čo je taká ako biela káva, farbu ktorú momentálne uprednostňuje 80% neviest
 • Najdôležitejšie je, aby boli šaty „IN“.…nie, najdôležitejší je správne zvolený strih šiat, do ktorého skryjete aj svoje nedostatky, potom farba šiat, materiál, kvalita šitia, správne zvolený závoj, spodnička, účes, bižutéria, topánky, kytica, svadobné doplnky. K vašim šatám by sa mal prispôsobiť štýl obleku ženícha, nie naopak a vy obaja prostrediu, v ktorom bude obrad a hostina.
 • Už sa pod šaty nenosí spodnička...nosí sa, hoci len tá najmenšia. Bez nej idú šaty za vami, s ňou sa šaty nesú pred vami a ľahšie sa kráča.
 • V salóne je zakázané fotiť sa...u nás sa môžete. V zákaze nevidíme zmysel, všetky šaty sú aj tak na našom webe.
 • Čím viac osôb v doprovode, tým lepšie...nie ,neplatí to. My odporúčame 2 osoby, mamu a kamošku alebo sestru. Musíte maťso sebou niekoho, kto vás pozná a povie, že šaty sú síce krásne, ale nie si to v nich TY alebo pri tých správnych sa mu vtisnú slzy do očí.
 • Čím viac šiat vyskúšam tým lepšie...neskúšajte viac ako 8 šiat v jednom salóne, vedie to ku zmätku a vy zabudnete, aké ste pôvodne chcela. Neskúšajte šaty, ktoré už na pohľad vám nebudú dobre alebo sú nad váš plánovaný rozpočet, privodíte si sklamanie. Šaty choďte skúšať až vtedy, ak ste pripravená si ich aj kúpiť alebo požičať.
 • Čím väčší salón, tým lepšie...nie vždy to platí. Najlepšie je, ak vám ho niekto s vlastnou skúsenosťou odporučí. Výhodou menšieho salónu ako je náš je, že v salóne je až 90% nových šiat, najkrajších modelov  z viacerých značiek. Vždy komunikujete len s majiteľkou salónu, niekedy je možné sa na cene dohodnúť. Konkrétne ja  robím v odevnej branži celý svoj život a mojimi rukami prešlo už asi 2 tis.neviest, viem poradiť ak nevesta o radu stojí. Neverte až tak recenziám, viem prečo. Pýtajte sa, čo je v cene šiat. Vyberte si aj podľa toho, aká skúsená krajčírka vám bude šaty upravovať, aký posvadobný servis vám salón poskytne .U nás vám vieme pomôcť s predajom šiat po svadbe cez našu  fb stránku Svadobný bazár Deluxe, ďalej vám sprostredkujeme  možnosť nechať si šaty po svadbe opraviť a vyčistiť.