Vyskúšajte si svadobné šaty u vás doma

Z dôvodu dočasného zatvorenia salónu v súvislosti s vládnymi opatreniami sme sa rozhodli Vám ponúknuť novú službu. Situácia nás núti urobiť všetko preto, aby sme prekonali toto nepriaznivé obdobie , nepriaznivé tak ako pre nás, tiež aj pre vás budúce nevesty. Niektoré salóny v zahraničí už túto službu ponúkajú nevestám celý rok k obojstrannej spokojnosti. Svadby vždy boli aj budú, šaty musia byť tiež.

Ako to funguje?

  1. Vyberte si šaty , ktoré by ste si chceli doma vyskúšať a ktoré máme na web stránke uvedené pod názvom ŠATY V SALÓNE. Napíšte nám ich názov a Vašu konfekčnú veľkosť./34 až 50/ Ak si nie ste veľkosťou istá, napíšte nám Vaše miery v cm a to výšku postavy ,obvod cez prsia, obvod pásu v najužšom mieste cca 4 cm nad pupkom a obvod bokov cez zadok, cez najširšiu časť. Merajte vodorovne , nemerajte sa sama. Pomôžeme Vám určiť Vašu veľkosť šiat.
  2. My Vám potvrdíme, či šaty máme vo Vami požadovanej veľkosti, v akej farbe ich máme a aká je predajná cena šiat. Ak budete mať o skúšku šiat u Vás doma naďalej záujem, pošleme Vám číslo účtu, na ktoré bude potrebné poslať vratnú zálohu vo výške 400 Eur .Ak budete mať záujem o zaslanie 2 šiat, záloha je vo výške 800 Eur.
  3. Šaty Vám následne pošleme na Vami uvedenú adresu kuriérom. Na vyskúšanie máte 3 dni. Šaty je potrebné skúšať v čistom prostredí,
    bez make-upu, ak sú tesné, nezapínať zips.
  4. Ak sa rozhodnete nám šaty vrátiť, kuriér si ich príde po 3 dňoch vyzdvihnúť k vám domov. Po ich doručení k nám do salónu Vám zálohu , poníženú o prepravné náklady, obratom pošleme na Váš účet. Ak dôjde pri skúšaní k poškodeniu šiat, sumu primeranú poškodeniu Vám odrátame zo zálohy.
  5. Ak sa rozhodnete šaty si nechať, doplatíte na náš účet už len rozdiel predajnej ceny a zaplatenej zálohy .Prepravné náklady platíme my. V prípade potreby úprav na šatách pred svadbou, postup a cenu úprav dohodneme individuálne.