Kúpa šiat

Ten pocit , že máte vlastné svadobné šaty , kúpené priamo z ponuky v salóne alebo na objednávku, šaty ,ktoré pred  vami ešte nemala  žiadna nevesta, že sú len a len vaše, stojí za to.

kúpnej cene a cene za požičanie šiat nie je až taký veľký rozdiel. Navyše, šaty môžete po svadbe ešte predať minimálne  za 1/3 ceny a tak sa cena vyrovná tej za požičanie. Šaty si môžete nechať pred svadbou upraviť presne na Vás. Vlečka, ak ju nechcete, sa odstrihne, dĺžka šiat sa prispôsobí spodničke a výške podpätku, doladia sa detaily.

Pred svadbou na vás svadobné šaty čakajú vo vašej skrini aj keby sa zmenil termín, počas svadby odpadá stres z ich možného poškodenia.

Prenájom šiat

Ak Vám až tak nezáleží na tom vlastniť šaty a kladiete si známu otázku“ a čo budem po svadbe robiť s kúpenými šatami“ alebo úlohu  zohráva pri výbere  cena, v tom prípade je prenájom svadobných šiat pre vás tou správnou voľbou. O tom, či sa dajú konkrétne šaty aj prenajať rozhoduje majiteľka salónu.

Ak sa vám zdá , že v cene za kúpu a za prenájom nie je až taký rozdiel, /prenájom je cca 80% kúpnej ceny šiat, to je preto, že v cene za prenájom šiat je už zahrnutá cena za úpravu šiat, ich vyčistenie a vyžehlenie, prenájom svadobného vaku, bolerka a niektorých doplnkov.

Šaty je potrebné si prísť vyskúšať a dopredu zarezervovať.

V cene nie je oprava poškodených šiat po svadbe. V prípade poškodenia šiat nad rámec obvyklého opotrebenia / nadmerné zašpinenie, roztrhanie a iné./ je nevesta povinná zaplatiť  finančnú náhradu adekvátnu miere poškodenia, v prípade poškodenia šiat v takom rozsahu, ktoré neumožňuje ich ďalší prenájom, je povinná doplatiť rozdiel medzi kúpnou cenou a cenou prenájmu.